Praca

RODON Sp. z o.o. Sp.k. z  lider w dystrybucji części samochodowych poszukuje osób na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista DS. Zakupów
Miejsce pracy: Leszno

Zakres obowiązków:

  • składanie i koordynacja realizacji zamówień,
  • rozpatrywanie i analiza reklamacji dostaw,
  • współpraca z innymi działami oraz oddziałami firmy,
  •  wprowadzanie danych, sporządzanie dokumentacji i raportów oraz analiz.

Oczekiwania:

  • dobrej znajomości MS Excel, mile widziany MS Access,
  •  umiejętności analitycznych, umiejętności negocjacji, planowania i pracy pod presją czasu,
  • umiejętności współpracy w zespole i dobrej organizacji pracy,
  • wykształcenia wyższego, najlepiej technicznego lub logistycznego,
  • znajomości języka angielskiego,
  • prawa jazdy kat. B,
  •  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej,
  • mile widziane doświadczenie w grach typu RTS lub cRPG (można dopisać swoje osiągnięcia w liście motywacyjnym).

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w ambitnym zespole w nowoczesnej, stabilnej firmie w ramach umowy o pracę,
  • wynagrodzenie oparte o elementy wewnętrznego systemu motywacyjnego,
  • profesjonalne przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań,
  • system szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego, plan awansu zawodowego w ramach organizacji

List motywacyjny oraz CV, prosimy przesłać na e-mail:

 z dopiskiem „SdZ”

Dokumenty kandydatów nie spełniających powyższych wymagań nie będą brane pod uwagę w trakcie naboru.

Zastrzegamy możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883)

Stanowisko:

Magazynier

  • znajomości gospodarki magazynowej (min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku)
  • dobra organizacja pracy własnej
  • dyspozycyjność związana z pracą zmianową
  • dokładność, odpowiedzialność, uczciwość
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą pracę w ambitnym zespole w stabilnej firmie na pełen etat
  • rozwój i system szkoleń oraz motywujący system wynagrodzeń
  • Miejsce pracy: Centralny Magazyn - Karolewko

 z dopiskiem „ML”